Аптечна довідка
+380(32) 242-59-91

Декілька ефірних олій для дитячої аптечки

Лікування ефірними олійками в наші дні стає все більш і більш популярним. У будь-якій аптеці можна знайти величезний вибір симпатичних баночок темного скла, заповнених ароматними рідинами, – але не лише і не стільки приємний запах залучає до них все більше і більше людей.

Дійсно, існує велика кількість ефірних олій, що володіють лікувальними властивостями, але ми навіть не намагатимемося в одній статті торкнутися їх всіх. Поговоримо в першу чергу про тих декілька олій, які мають завжди бути під рукою на дитячій поличці Вашої домашньої аптечки. Основні проблеми маляти, з якими ви можете спробувати впоратися за допомогою ароматерапії, – це шкірні висипання і опрілості, біль в зубках, що прорізаються, і проблеми з сном.

Олія чайного дерева – універсальний засіб. Надає протизапальну дію і знезаражує. Усуває подразнення, свербіж, почервоніння, вірусні і бактерійні інфекції, загоює ранки. Застосовувати його можна по-різному. 1-2 крапельки масла на 10-20 мл основи – рослинної олії для примочок і масажу, 2-3 крапельки на ванну, 3-5 крапельок на аромалампу – прийнятне дозування для маляти. Процедура вдихання приємного легкого запаху не дратуватиме малюка, а змішана з базою ароматна речовина, нанесена на місця почервоніння і свербіння стримає подразенняя і підніме настрій. Окрім боротьби з шкірними хворобами, регулярне обкурювання приміщень аромалампою з олією чайного дерева допоможе стабілізувати роботу шлуночку.

Лавандова олія – в першу чергу, для міцного і спокійного сну. Також надає протизапальну і ранозагоювальну дію, корисно при простуді і кашлі, стимулює загальний імунітет. Викупайте маля у ванні з додаванням пари крапель цієї олії, за декілька годин до сну запаліть аромалампу з лавандою – і малюк радуватиме вас затишним сопінням цілу ніч.

Олія перцевої м’яти – знімає біль в яснах, також бореться з нудотою і блювотою. Увага!!! Не наносьте дитині до 6 років прямо на шкіру – це викличе подразнення! Використовуйте для аромалампи, коли маля мучиться з зубками – це трохи заспокоїть його.

Мамам, що також піклуються про себе, хотілося б порекомендувати придбати олію іланг-ілангу. Це не лише відомий афродизіак, яким рекомендують обкурювати спальню в передчутті романтичного вечора, але і відомий “борець” за жіноче здоров’я – його аромат полегшує протікання післяродової реабілітації, підвищує настрій і опірність організму.

Ми поговорили лише про чотири ароматичні олії зі всього представленого зараз на прилавках розмаїття. Існує багато корисної літератури, присвяченій ароматерапії – в ній ви знайдете безліч порад про використання різних олій і їх поєднань. Але пам’ятайте – ефірні олії самі по собі не є лікарським засобом, і покладатися виключно на ароматерапію у випадку, якщо спіткала хвороба, не варто. Але як один із складових елементів лікування або підтримки здорового способу життя ароматні ефірні масла є незамінними. Саме тому ароматичні олії є невід’ємню частиною асортименту кожної з аптек «Сальве». У наших аптеках представлені олії відомих виробників – “Ароматика”  та “Адверсо”.

 

  • Здоровий спосіб життя
  • Здоров’я дитини
  • Гірудотерапія
  • Ваша аптечка
  • Застуда і грип
  • Ароматерапія