Аптечна довідка
+380(32) 242-59-91

1. Дисконтні програми для постійних клієнтів

FreeGreatPicture.com-24720-hd-sales-discount-pictureУ нашій мережі аптек діє ряд дисконтних програм. Протягом років діяльності нашої мережі, в міру її розвитку, ми запроваджували різноманітні проекти, що дозволяють нашим постійним клієнтам економити.

Дисконтна програма «Дякуємо за майбутнє» для ветеранів війни та учасників бойових дій передбачає 8% знижки на лікарські засоби та товари по догляду за літніми людьми.

Дисконтна програма «Соціальна ініціатива», запроваджена згідно меморандуму про співпрацю з органами місцевого самоврядування у Рівненській області, передбачає 10% знижки на весь асортимент аптеки для багатодітних сімей.

2. Бонусна програма лояльності

working togetherПрограма лояльності бонусного типу є новою пропозицією для наших постійних клієнтів і запроваджується у мережі паралельно із існуванням дисконтної системи. Тож кожен клієнт зможе обрати для себе найбільш відповідний варіант здійснення покупок.

Бонусна програма – це нова можливість для покупців, які бажають отримувати оптимальні умови здійснення покупок та винагороди за те, що вони надають перевагу і залишаються постійними клієнтами мережі аптек «Сальве» та «Аспіринка».

У Програмі Ви:

  • Отримуєте знижки на весь асортимент та накопичуєте бали за кожну покупку
  • Використовуєте бали для оплати подальших покупок
  • Берете участь у поточних акціях
  • Отримуєте вигідні пропозиції та привілеї, берете участь у цікавих розіграшах

Програма відкрита для кожного клієнта.
Детальніше про програму лояльності можна дізнатися тут