Аптечна довідка
+380(32) 242-59-91

IMG_1114Мережа аптек «Сальве» – одна з найбільших аптечних мереж Західної України. З 2001 року ми працюємо над забезпеченням населення ліками через зручний класичний формат аптек: близько, доступно, швидко, професійно. У вересні 2015 року компанії виповнюється 20 років!

Ми пропонуємо клієнту якісний продукт в комплексі з фаховою допомогою провізора та зручними умовами здійснення покупки. Усвідомлюючи важливість соціальної місії, яку несе аптека, як заклад охорони здоров’я, кожен наш працівник спрямовує свої зусилля на постійне професійне вдосконалення та щиру турботу про клієнта.

Дбаючи про асортимент кожної аптеки, ми намагаємось адаптувати його під особливості наших клієнтів у кожному місті. Ми прагнемо бути близькими кожному, пам’ятаючи про пенсіонерів та ветеранів, мам та малят, гіпертоніків, хворих діабетом чи тих, хто просто застудився…

Ми працюємо заради Вашого здоров’я!

ГІМН

Справжні цінності “Сальве” зусиллями наших талановитих співпрацівників складені віршованими рядками і втілені у гімн “Сальве”.

ІСТОРІЯ

Мережа аптек “Сальве” була заснована в 2001 році, на той час персонал складався з 5 осіб.  За короткий період вірна стратегія розвитку та зусилля кожного працівника дозволили завоювати значну частину фармацевтичного ринку в м. Луцьк.

У 2005 році фірмові кольори «Сальве» з’явились у Львові, де було відкрито 3 аптеки. Тим самим було покладено початок проникненню компанії на регіональні ринки.

2010-2011 роки  ознаменувалися стрімким розвитком мережі у Львівській, Волинській та Рівненській областях. Ми успішно розвинули мережу в м. Рівне, де місцеве населення виявляє особливу прихильність до системи роботи наших аптек. У 2011 відкрито першу аптеку в Івано-Франківську, а у 2013 році з’явилися перші аптеки “Сальве” у Закарпатській, Житомирській та Хмельницькій областях.

У 2010 році успішно стартував наш проект аптеки-дискаунтера “Аспіринка”.

МІСІЯ і ЦІЛІ

Наша робота спрямована на збереження і забезпечення здоров’я населення, на покращення його якості шляхом надання висококваліфікованої фармацевтичної допомоги.

Ми працюємо над забезпеченням населення відповідними ліками належної якості, які реалізуються в належних умовах, за доступною ціною, у зручному місці і в потрібний час.

ЕКОЛОГІЧНИЙ ПРОЕКТ

З 2011 року  наша мережа розпочала втілення проекту екологічно чистої упаковки при відпуску ліків. Даний проект передбачає відпуск покупок у паперових пакетах, що підлягають вторинній переробці та не шкодять екології. У такий спосіб ми, піклуючись про здоров’я, піклуємось про довкілля.

Заохочуємо наших клієнтів зі своєї сторони підтримати дану ініціативу. Саме зараз у прагненні нашого суспільства до європейських цінностей, перехід на екологічно чисту упаковку стане однією із сходинок до позитивних змін в екологічній системі країни в цілому.

Піклуємося про здоров’я – піклуючись про довкілля!