Аптечна довідка
+380(32) 242-59-91
15.04.2014

Як стати учасником Програми лояльності?

Учасниками Програми можуть бути фізичні особи, які досягли віку 18 років і постійно проживають на території України. Програма розрахована виключно на фізичних осіб. Юридичні особи-підприємства не можуть брати участі у Програмі.

Скільки коштує участь у Програмі?

Право на безумовний вступ у Програму мають усі клієнти мережі аптек «Сальве» та «Аспіринка», які користувалися дисконтними картками старого зразка (в т.ч. «Дякуємо за майбутнє», «V.I.P» «Сальве» та інших карток емітованих ТОВ «Сальве» та «Сальве-Львів»). Дисконтні картки старого зразка вилучаються в обмін на новий пакет Учасника Програми.

З 03.07.2015 усі клієнти мають право на отримання пакета учасника Програми, придбавши його за 10 грн., які одразу зараховуються на особовий рахунок клієнта.

Коли накопичуються бали?

Датою початку Вашої участі в Програмі є дата Вашої першої трансакції з використанням картки. Отримавши Пакет учасника програми Ви вже накопичуєте бали за покупки. Кожного разу під час покупки пред’являйте Вашу картку на касі, і на Ваш рахунок зараховуватимуться бали.

Накопичені бали Ви зможете використовувати після опрацювання заповненої та підписаної Вами Анкети учасника. Із занесенням Ваших анкетних даних у базу Програми, Вам буде відкрита можливість користуватися накопиченими сумами.