Аптечна довідка
+380(32) 242-59-91
15.04.2014

Умови програми

Бонусна програма мережі аптек «Сальве» – це Програма для покупців, які бажають отримувати оптимальні умови здійснення покупок та винагороди за те, що вони надають перевагу і залишаються постійними клієнтами мережі аптек «Сальве» та «Аспіринка».

У Програмі Ви:
Отримуєте знижки та накопичуєте бали за кожну покупку
Використовуєте накопичені бали для оплати подальших покупок
Накопичуєте додаткові бали під час акцій
Отримуєте вигідні пропозиції та привілеї, берете участь у цікавих розіграшах
Програма є довготерміновою і відкритою для кожного покупця!

Ми постійно повідомлятимемо Вас про розвиток Програми на веб-сторінці www.salve.com.ua

Правила Програми лояльності

1. Загальні положення
1.1. Мережа аптек «Сальве» та «Аспіринка» – усі структурні підрозділи (аптеки та аптечні пункти) ТзОВ «Сальве» та ТзОВ «Сальве-Львів».
1.2. «Організатор» Програми – підприємство, що володіє винятковими правами управління і розвитку Програми та його уповноважені представники, визначені у п.1.3 Правил.
1.3. Програма діє у всіх структурних підрозділах мережі аптек “Сальве” та “Аспіринка”. Юридичними особами мережі аптек “Сальве” та “Аспіринка” є ТОВ “Сальве” , адреса: м. Луцьк, вул. Соборності, 15 та ТОВ “Сальве-Львів” адреса: м. Львів, вул. Федьковича, 10. Телефон для довідок: (067) 672-94-77.
1.4. «Програма лояльності» (далі Програма) є накопичувальною комбінованою дисконтно-бонусною програмою, в межах дії якої Учасники мають право отримувати знижки та винагороди відповідно до умов Програми.
1.5. «Аптека» – аптека чи аптечний пункт мережі аптек «Сальве» та «Аспіринка».
1.6. «Учасник» Програми – фізична особа, що є власником бонусної картки, картки постійного клієнта мережі аптек «Сальве», картки «Дякуємо за майбутнє», картки «V.I.P» «Сальве» та інших карток емітованих ТОВ «Сальве».
1.7. «Бал» – бонусна одиниця, яка нараховується на картку Учасника за еквівалентом 1 бал – 1 копійка, та списується відповідно до умов використання Балів.
1.8. «Винагорода» – товар (послуга), визначена Організатором, яку може отримати Учасник Програми за спеціальною ціною – 1 (одна) копійка.
1.9. «Бонусний рахунок» – це особистий рахунок Учасника в інформаційній системі Програми, на якому обліковуються персональні дані Учасника, всі операції з нарахування та списання Балів.
1.10. «Анкета» – формуляр, який видається Організатором чи від його імені, при заповненні і підписанні якого фізична особа дає свою згоду на участь у Програмі згідно з визначеними Правилами, а також дозволяє використовувати надану інформацію в рамках Програми.
1.11. «Основна картка Програми» (надалі Основна картка) – видається на визначених Програмою умовах і користується всіма правами. Основна картка має індивідуальний номер та штрих-код і зареєстрована на особу, що заповнила анкету. Картка дозволяє накопичувати бали та отримувати винагороди.
1.12. «Додаткова картка» (надалі Додаткова картка) – видається на визначених Програмою умовах і користується всіма правами. Додаткова картка має штрих-код і співвідноситься за ним з Основною карткою Учасника. Картка дозволяє накопичувати бали та отримувати винагороди.
1.13. Пакет Учасника Програми – стартовий набір матеріалів для участі у Програмі. До складу Пакету входить: загально-інформаційний буклет, анкета учасника, Основна картка, набір з 3-ох Додаткових карток.
2. Участь у Програмі
2.1. Учасниками Програми можуть бути фізичні особи, які досягли віку 18 років і постійно проживають на території України. Програма розрахована виключно на фізичних осіб. Юридичні особи-підприємства не можуть брати участі у Програмі.
2.2. 2.2. Клієнт може придбати бонусну картку, сплативши 10 грн.,  які зараховуються на особовий рахунок на наступний день, як і 5% бонусів від суми покупки у будні та 10% бонусів у вихідні.
2.3. Учасниками Програми стають особи, які отримали пакет Учасника програми та заповнили реєстраційну анкету в повному обсязі. Заповнення реєстраційної анкети є обов’язковою умовою участі у Програмі. При некоректному заповненні або відсутності підпису клієнта на анкеті Організатор має право відмовити покупцеві у можливості використання (списання) нарахованих балів.
2.5. Працівники адміністративної ланки Організатора та працівники аптек можуть бути Учасниками Програми, проте вони, а також члени їхніх родин не мають права брати участі в додаткових акціях та розіграшах, що можуть проводитись за ініціативною Організатора.
3. Картка
3.1. При вступі до Програми кожному учаснику видається конверт з Основною карткою.
3.2. Всі картки є власністю Організатора Програми. Картки використовуються виключно в межах і відповідно до умов Програми. Їх не можна використати як банківські, кредитні чи платіжні картки.
3.3. Бонусна Основна картка стає активною одразу з дати її отримання. Списання балів з особового рахунку можливе лише після внесення в Базу даних повної інформації із Анкети, заповненої Учасником.
3.4. Картка є ідентифікатором Учасника.
3.5. Номер картки є логіном для входу на персональну сторінку клієнта на сайті www.salve.com.ua
3.6. У випадку, якщо Картка втрачена або вийшла з ладу, необхідно звернутися в будь-яку аптеку мережі «Сальве» чи «Аспіринка». Перереєстрація картки на нову здійснюється відразу за умови, що Учасник програми ідентифікований за обліковим записом.
3.7. При відновленні Картки покупець повинен придбати нову Картку, для перереєстрації бонусів з втраченої картки на нову Учасник повинен пред’явити документ, що посвідчує особу. При відновлені Картки на рахунок нової Картки переносяться дані з рахунку, який був на момент блокування втраченої чи ушкодженої Картки. Організатор не несе відповідальності за всі операції, які проводились на рахунку втраченої Картки до моменту блокування.
3.8. Організатор не несе відповідальності за несанкціоноване використання Картки, за будь-які втрати чи збитки, які виникають в результаті дій сторонніх осіб.
3.9. Організатор залишає за собою право заблокувати Картки окремих Учасників Програми за наступних обставин:
– картку використовували чи спробували використати у спосіб, який не відповідає умовам та Правилам;
– є будь-яка обґрунтована підозра у зловживаннях з боку Учасника щодо його участі у Програмі;
– на картці протягом 6 місяців відсутні будь-які операції.
3.10. Учасник має право у будь-який момент самостійно припинити свою участь у Програмі з обов’язковим повідомленням Організатора.
4. Нарахування балів
4.1. У межах дії Програми її Учасники накопичують бали, що можуть бути використані згодом, відповідно до дійсних Правил участі.
4.2. Бали нараховуються Учаснику одразу після першої трансакції з Карткою в системі Програми. Для нарахування балів Учасник повинен пред’являти Карту Програми кожного разу при здійсненні покупки в Аптеках Організатора. Нараховані за покупку бали реєструються і підсумовуються на Бонусному рахунку Учасника.
4.3. Нарахування балів відбувається при розрахунку готівковими коштами чи банківськими картками. Інформацію про схеми нарахування можна отримати в Аптеках, знайти в інформаційних буклетах, на сайті Організатора, а також у Пакеті Учасника Програми.
4.4. Нарахування на бонусний рахунок здійснюється в обсязі 5% від суми покупки у будні дні та 10% від суми покупки у вихідні дні, нарахування бонусів поширюється на весь асортимент аптеки, окрім препаратів соціальної групи. Зарахування суми на бонусний рахунок здійснюється за схемою: 1 копійка – 1 бал.
4.4.1. Нарахування бонусів при операції, яка передбачає списання бонусів з суми покупки, не здійснюється.
4.5. Організатор залишає за собою право змінювати відсоток нарахування бонусів у бік збільшення на окремі товари/групи товарів з метою стимулювання збуту.
4.6. При здійсненні покупки Учасник може перевірити правильність нарахування балів у фіскальному (касовому) чеку.
4.7. Для вирішення спірних питань Учасник може звернутися до Організатора (наявність фіскального чеку є обов’язковою) за телефоном інформаційної лінії, а також на сайт www.salve.com.ua. Організатор залишає за собою право дати письмову відповідь на звернення Учасника впродовж 30 днів.
5. Використання балів
5.1. Відповідно до кількості набраних балів на бонусному рахунку Організатор надає Учаснику право списувати бали за спеціальними умовами, отримувати знижку та Винагороди, а також брати участь у акціях та користуватись спеціальними пропозиціями. Умови списання балів запитуйте в Аптеках, що приймають участь у Програмі, Умови прописані у Пакеті Учасника Програми, а також на сайті www.salve.com.ua
5.2. Учасник Програми може використовувати нараховані бали відразу після реєстрації заповненої Анкети Учасника у базі даних Програми. Бали можуть бути використані у будь-який момент. Неможливість використання Балів з рахунку, що пов’язана з технічними причинами, розцінюється як форс-мажор, може бути тимчасовою і усувається Організатором впродовж 5 робочих днів.
5.3. Право на використання Балів має Учасник Програми за пред’явленням Основної картки.
5.4. Продаж товару із використанням балів здійснюється виключно в Аптеках, які приймають участь у Програмі. На вимогу Учасника, його повинні проінформувати про кількість накопичених балів, які можуть бути використані ним при здійсненні розрахунку за товар. Учасник повинен завчасно повідомити на касі про своє бажання використати бали.
5.5. Списання балів здійснюється за схемою: 1 бал – 1 копійка. Бали можна використовувати впродовж кількох покупок.
5.6. Списання балів, видача винагород, участь у акціях здійснюється тільки за умови пред’явлення Основної чи Додаткової картки Учасником та згідно діючих умов Програми.
5.7. 31.12.2014 усі невикористані бали на картках учасників, які були активовані до 30.10.2014 (включно) будуть анульовані. З 2015 року списання невикористаних бонусів по картках учасників буде здійснюватися в останній день місяця календарного року від дня активації картки.
5.8. Бали не є і не можуть бути засобами платежу, будь-яким видом валюти чи цінного паперу. Набрані бали не можуть бути переведені в грошовий еквівалент і видані Учаснику готівковими коштами.
5.9. Організатор Програми не несе відповідальності за сплату Учасником податків і виконання зобов’язань, пов’язаних з участю у Програмі.

6. Інше

6.1. Бонусна картка обслуговується лише в Мережі аптек Організатора, є його власністю та діє протягом терміну дії Програми.
6.2. Нарахування та використання Балів здійснюється згідно затверджених Правил бонусної Програми, які розміщені на сайті Організатора www.salve.com.ua
6.3. Організатор залишає за собою право вносити будь-які зміни у діючі Правила Програми та право призупинити або припинити дію Програми в будь-який час із повідомленням Учасників за 10 днів, шляхом розміщення відповідної інформації в Аптеках та на сайті Організатора. У випадку закриття Програми, всі бали, що не були використані впродовж 10 днів від дня оголошення, анулюються.
6.4. Правила про участь регулюються чинним законодавством України.

7. Анкета та персональні дані Учасника.
7.1. Анкета Учасника є обов’язковим вмістом Пакету Учасника Програми.
7.2. Заповнюючи анкету Учасника Програми, Учасник подає персональну інформацію для реєстрації в інформаційній системі Програми. Заповнення анкети Учасника є обов’язковою умовою участі у Програмі.
7.3. Заповнена анкета та підпис Учасника підтверджують його бажання взяти участь в Програмі і свідчить про його обізнаність та згоду з усіма умовами та Правилами.
7.4. Анкета не є дійсною, якщо вона заповнена неповністю, не підписана, дані вписані нерозбірливо, неправильно чи не відповідають вимогам.
7.5. Термін внесення персональних даних Учасника до інформаційної системи Програми становить 30 днів від дати подання заповненої Анкети в аптеку.
7.6. Анкета може бути заповнена он-лайн на сайті Організатора на персональній сторінці Учасника.
7.7. Учасник може змінити /доповнити дані анкети за допомогою звернення на інформаційну лінію Організатора за тел. (067) 672 94 77.
7.8. Учасник несе відповідальність за своєчасне інформування Організатора про зміну адреси, телефону та інших персональних даних, важливих для виконання умов Програми.